TOP 5 Halloweenských receptů

K Halloweenu kromě strašidelných kostýmů, sladkostí a alkoholu patří i jídlo. Vybral jsem pro vás 5 receptů, které budou strašit vás i vaše přátele až do příštího Halloweenu. Pravděpodobnost, že vás jídla připravené podle těchto receptů zabijí je vysoká, a tak díky nim můžete rovnou oslavit i dušičky.

5. místo: Párková pizza aneb šetříme čisté talíře na studenstké koleji

pizza s párkem

…a všimněte si toho bílého cosi na talíři. Co to sakra je?

4. místo:  Jednostranně obalovaný smažák

smažený sýr

Bydlenka ke svému uveřejněnému receptu uvádí: „Tento recept nerecept sem dávám spíš pro ty začínající kuchtíky, kterým se taky občas nechce obalovat sýr a přitom na něj mají takovou chuť jako já 🙂 Je to nejjednodušší úprava. Dělám už si ho takhle léta a je to i zdravější varianta smažáku.“

Paní kuchařce přejeme hodně zdraví do dalších let.

3. místo: Utopená vejce

vajíčka v oleji

Z toho mě bolí žlučník jen když to vidím. Volské oko ponořené a louhované ve slunečnicovém/řepkovém oleji musí být pošušňáníčko jedna báseň! Součástí této bohaté a zdravé krmě by měla být i vizitka s kontaktem na gastroenterologii.

2. místo: Česneková „omáčka“ 

česneková omáčka

Paní si asi myslela, že se po návratu z roboty její manža pochutná a poté se na ni ve víru vášně a díků vrhne. Místo toho bych spíš tipoval, že ji jednu natáhl a hurá do hospody na utopence! 🙂

1. místo: Domácí sálám a lá Láďa Hruška

Jemný_salám_z_kuřecího_masa_vařený_v_láhvi___NejRecept_cz

Autorka tohoto receptu slibuje, že se jedná o „vynikající pochoutku!“. Inu, proti gustu… Celý recept si můžete najít zde.

Krásný Halloween přeje Gastroblaf.cz 🙂

Sdílej nebo tweetuj tento blaf. Pomůžeš ostatním! 🙂
Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *