Pozor, jdou k vám kuřátka!

O kuřecím masu se v současné době píše hlavně v souvislosti s tím, že obsahuje více antibiotik než penicilin (to vysvětluje, proč jsem v tomto sychravém počasí viděl lidi čekající ve frontě v KFC a ne v lékárně).

S kuřecím masem to u nás bylo špatné již dříve (a možná i bez zásahu Poláků).  Tohoto kuřecího „červíka“ se zeleným okem jsem vytáhl z „chutného“ chutney pokrmu v restauraci Kyvadlo v Praze 2. oko

No nevypadá to lákavě? 🙂

Po brouzdání netem a shánějí nových informací na téma kuřecí maso, jsem dorazil na tradiční pekelný hustokrutopřísný web www.mimibazar.cz. Člověk ani neví jak, ale přes tu změť barev, blikátek, bannerů a super originálních přezdívek se proklikal až na recepty, které by v případě knižního vydání mohly v klidu aspirovat na bestseller: „TOP 1000 blafů, po kterých se zeblije celá vaše rodina včetně psa„.

Podle některých názvů receptů jako např.: „Halí belí kuře v zelí„, „Kuře Čachochbilli – VÝBORNÉ“ nebo „Kuřecí plátek v kefíru s Cottage sýrem-děkuji Anna Kocikova (Drahuš)“ nelze vůbec předpovědět konzistenci, barvu, natož chuť jídla. Možná to jsou jídla tzv. bez chuti (z lat. nechutnérus blafus).

Přesto bych vás, milí čtenáři, nerad ochudil o nějaký ten pěkný obrázek. Recept „Maso na smetaně“ vypadá jako ráno vyvrhlá večeře Fernety Bartošové.                                                 A kdo najde to maso, vyhrál!

mimimaso

Bravo! 

 

Sdílej nebo tweetuj tento blaf. Pomůžeš ostatním! 🙂
Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *