Turecká ňam ňam bonboška!

Tuto již od pohledu velmi chutnou, originální a tradiční bonboniéru jsem za velmi výhodných podmínek zakoupil v istanbulském bazaru. Jestli si chcete zalepit pusu, nebo si dobrovolně nechat oddělit plomby od zubů, zvolte jiný způsob. Sekundové lepidlo není tak jedovatě sladké a dá se pořídit již za 20 Kč. Bolesti zubů si můžete rovněž způsobit jinak. Hodí se na to např. šroubovák.

Turecká bonboniéra

Kokosem obalená želatina (možná to byl ztuhlý toluen) byla nejen pěkně hnusná a v podstatě bez chuti, ale rovněž jsem při rozbalení (jak jinak až doma) zjistil, že nejméně 50% tvoří obal a vzduch.

Součástí „výhodného balení“ byly i tyto „růžové“ bonbóny.Růžové bonbóny„Ehm, příchuť růží?“ zeptal jsem se sám sebe podezřívavě, ale přesto jsem je z recese do „výhodného balení“ namixoval taky. Mohly by se hodit, až bude mít nějaký nepřítel svátek…

Po rozbalení a ochutnání jsem si uvědomil, že na světě neexistuje člověk, kterého bych tak moc nenáviděl, abych mu podstrčil tuhle růžovou srajdu! Hnus! Hnus! Hnus! … Ještě že byl polovinou balení vzduch a igelit!

Doporučení: nekupovat tyhle blafy v bazaru! A už vůbec ne ve večerce ve výhodném balení „5+1“ zdarma (nebo v jiné množstevní kombinaci). Slušné tradiční, a hlavně chutné, bonboniéry seženete i na letišti. Nejsou sice tak levné, ale jsou v nich např. pravé pistácie, čokoláda atd. (Komu je líto utrácet, může využít i ochutnávek, všech druhů přímo na letišti :-)).

Sdílej nebo tweetuj tento blaf. Pomůžeš ostatním! 🙂
Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *